ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ

Mazi_yellow_bg

Κέντρο Ξένων Γλωσσών «Ευρώπολις»

Εξέταση του μαθητή από φορείς αναγνωρισμένου κύρους!

Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών «Ευρώπολις», με την πολυετή του παρουσία στο χώρο της διδασκαλίας ξένων γλωσσών, αποτελεί ένα από τα πιο άρτια εξοπλισμένα και οργανωμένα σχολεία ξενων γλωσσών του κέντρου της Αθήνας. Οι καθηγητές μας διακρίνονται για τα τυπικά τους προσόντα, τη μεταδοτικότητά τους καθώς και τη διαρκή και ποιοτική επιμόρφωσή τους, εφαρμόζοντας σύγχρονες μεθόδους διδασκαλίας (Interaction). Το σχολείο μας παρέχει πολύ υψηλού επιπέδου υπηρεσίες διδασκαλίας,  καθώς και ολοκληρωμένο και ελκυστικό τρόπο μελέτης των ξένων γλωσσών. Διακρινόμαστε για τις αυστηρές προδιαγραφές μας και το διαρκή έλεγχο της ποιότητας των σπουδών με αντικειμενικά κριτήρια. Ανήκουμε στα Κέντρα Ξένων Γλωσσών Europalso Society for Quality Testing (ISO 2000 – ΕΛΟΤ).

Ενημερωθείτε για τις προσφορές μας στη γλώσσα και το επίπεδο που σας ενδιαφέρει!!!